Maine, updated: 04/19 05:50 pm PST
      Edibles: Each-$16.02
      Flowers: 1 G-$10.20 1 OZ-$280.00 1/2 OZ-$140.00 1/4 OZ-$70.00 1/8 OZ-$35.00
      Edibles: Each-$16.02
      Flowers: 1 G-$10.20 1 OZ-$280.00 1/2 OZ-$140.00 1/4 OZ-$70.00 1/8 OZ-$35.00